گروه صنعتی الکا

گروه صنعتی الکا از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز نموده و در طی سه دهه گذشته و کسب تجربیات موفق هم اکنون تبدیل به یک واحد نمونه صنعتی، یک شرکت اشتغال‌زا، تولیدی، توزیعی و صادرات محور تبدیل شده است.
این مجموعه با تجربه‌ای نزدیک به سه دهه، با تکیه بر فنآوری پیشرفته و نوآوری و بر اساس رویکرد توسعه متوازن و پایدار، در زنجیره‌ی تامین تا تولید و توسعه راهبردی خود، با طراحی پایه‌های پالستیکی کابینت، به عنوان اولین تولید کننده‌ی کشور، همزمان با تغییر نسل قدیمی کابینت می‌باشد. و در حال حاضر به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین تولید کنندگان پایه کابینت، ضمن ارائه محصولات خود در سطحی فراتر از استانداردها با رویکرد دانش محور، به عنوان مهمترین رکن افزایش رقابت‌پذیری موفق به توسعه کسب و کار، در حوزه‌ی تولید انواع پایه‌های پلاستیکی و فلزی کابینت شده است.
نوآوری و بهبود مستمر را بر اساس اصول علمی، با اتکا بر دانش فنی، تکیه بر تجربه و بکارگیری استعدادهای جوان، ماشین آلات و تکنولوژی مدرن و فضای مناسب و مجهز تولید، و با تکیه بر برنامه‌های راهبردی خود، سازمانی پیشرو را در تمام ابعاد راهبری می‌نماید. و بر این اساس توانسته بخش اعظمی از نیازهای داخلی و همچنین کشورهای همسایه را تامین نماید و در این راستا با مطالعات به روز و فن‌آوری‌های نو، در بخشهای مختلف یراق آلات کابینت در آینده‌ای نزدیک تولید محصولات جدید الکا را شاهد خواهیم بود.

الکا، کیفیت پایدار

  • پیشرو در طراحی و تولید انواع پایه های کابینت، کمد، اداری و مبلمان
  • باکیفیت ترین و مرغوبترین پایه ها
  • متعهد در زمان ارسال محصولات
  • فضای استاندارد و مناسب برای تولید محصولات
  • استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بروز
  • پرسنل مجرب و خلاق
  • استفاده از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی
  • پیشرو در صادرات محصولات

گروه محصولات

پایه پلاستیکی
پایه فلزی

لوازم جانبی

از سه دهه پیش شرکت الکا با هدف کمک به بخش تولید فعالیت خود را آغاز نمود، ابتدا در عرصه‌های مختلف محصولاتی را به بازار عرضه نمود اما پس از مدتی و همزمان با اهمیت‌دار شدن نقش آشپزخانه در فضای داخلی منازل و به دنبال آن تاثیر کابینت به عنوان اصلی‌ترین موضوع در زیبایی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه، شرکت الکا تصمیم گرفت گرایش اصلی محصولات تولیدی خود را بروی یراق آلات کابینت متمرکز نماید.

کابینت آشپزخانه امروزه بخش جدایی ناپذیر از فضای دکوراسیون داخلی منازل است از همین رو زیبایی و شکیل بودن آن بسیار پر اهمیت می‌باشد.
از طرفی کابینت آشپزخانه محل نگهداری انواع ظروف و دیگر ملزومات داخلی یک آشپزخانه می‌باشد به همین دلیل لازمست ضمن داشتن فضای کافی دارای استقامت و پایداری مناسب باشد تا در اثر نگهداری و تحمل بار زیبایی ظاهری و کارایی خود را از دست ندهد.

امروزه کابینت متناسب با سلیقه مشتریان در مدل‌ها و قیمت‌های متنوع ساخته و عرضه می‌گردد اما همه این مدل‌ها هنگام نصب نیازمند داشتن پایه‌های محکم و پایدار می‌باشند تا محصول اصلی (کابینت) کارایی و زیبایی همراه با طول عمر بیشتر را برای مصرف کننده به ارمغان آورد.

به همین منظور گروه صنعتی الکا با تولید و عرضه پایه‌های مختلف کابینت در ابعاد و اندازه و اشکال مختلف این پایداری و استقامت را برای کابینت آشپزخانه فراهم آورده است.
بر اساس تجربه‌ای که مشتریان و نصب کنندگان کابینت در سراسر کشور داشتند. پایه‌های کابینت الکا ضمن استفاده آسان هنگام نصب، ماندگاری و پایداری طولانی را در شرایط متفاوت آب و هوایی و اقلیم‌های مختلف دارا بوده به همین دلیل است که امروزه شرکت الکا به عنوان بزرگترین تولیدکننده پایه‌های کابینت در سطح کشور است و محصولات خود را به اقصی نقاط ایران ارسال می‌نماید و حتی برخی از کشورهای همسایه نیز از صادرات این محصولات استفاده می‌کنند.