همانطور که میدانید قیمت پایه کابیت به عوامل متعددی چون جنس، رنگ، ارتفاع، کیفیت مواد اولیه، برند و… بررسی دارد که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی این عوامل بپردازیم و قیمت پایه کابینت مناسب و باصرفه را به شما معرفی کنیم.

قیمت پایه کابینت

چرا استفاده از پایه کابینت اهمیت دارد؟

قبل از بررسی قیمت پایه کابینت ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید کابینت های ما پایه داشته باشند؟ استفاده از پایه کابینت در فضای آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا این عنصر به طور مستقیم بر تمیزی و نظم فضا تأثیر می‌گذارد و امکاناتی را برای بهبود کاربری آشپزخانه فراهم می‌کند. پایه کابینت با ایجاد فاصله زیر کابینت، به تهویه بهتر این فضا کمک می‌کند و از ایجاد بخار و بوهای ناخوشایند جلوگیری می‌نماید.

همچنین، با حفظ نظم در زیر کابینت، امکان دسترسی آسان به اشیاء و لوازم کوچک فراهم شده و به این ترتیب نظم در فضا حفظ می‌شود. از طرف دیگر، حضور پایه کابینت به عنوان یک محافظ، از آسیب و خرابی به کابینت جلوگیری می‌کند.از آنجا که پایه کابینت ها امکان تنظیم ارتفاع کابینت‌ها را نیز دارند، می توانید ارتفاع کابینت های خود را به میزان دلخواه تنظیم کرده و علاوه بر آن در مواقع ضروری، در صورتی که نیاز به تخلیه آب از زیر کابینت ها وجود داشت، اقدام به تغییر ارتفاع و تخلیه ضروری کنید.

به طور کلی، استفاده از پایه کابینت یک جزء ضروری در طراحی آشپزخانه است که به عنوان یک ابزار جلوگیری از مشکلات و افزایش کارایی فضا عمل می‌کند.

قیمت پایه کابینت آشپزخانه

قیمت پایه کابینت به عوامل متعددی بستگی دارد و می‌تواند متغیر باشد. در زیر به برخی از عوامل مهم که تأثیرگذار بر قیمت پایه کابینت دارند، اشاره می‌کنم: جنس مواد اولیه: نوع مواد استفاده شده در پایه کابینت ( پلاستیک یا فلز…) در قیمت این پایه ها موثر است.

نوع و پوشش فرآیند ساخت: اگر پایه کابینت با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته ساخته شده باشد، ممکن است قیمت آن بالاتر باشد.

طراحی و ابعاد: طراحی‌های خاص و ابعاد سفارشی می‌توانند به قیمت پایه کابینت بیفزاید.

برند: شناخته شدگی و محبوبیت برند تاثیر مستقیمی بر قیمت دارد.

تکنولوژی و نوآوری: استفاده از تکنولوژی‌های نوین در ساخت پایه کابینت ممکن است به افزایش قیمت منجر شود. به طور کلی، ترکیب این عوامل می‌تواند تعیین‌کننده نهایی برای قیمت پایه کابینت باشد.

پیشنهاد مطالعه: آسانترین روش کندن کاغذ دیواری

پایه کابینت الکا

 

قیمت پایه کابینت الکا

شرکت تولیدی الکا تولید کننده ی تخصصی پایه کابینت آشپزخانه است که با بهره گیری از دانش روز اقدام به تولید پایه کابینت های متنوع متناسب با نیاز مصرف کنندگان عزیز می کند. این شرکت انواع مختلفی پایه کابینت پلاستیک، استیل و فلزی را تولید می کند که متناسب با نیاز مشتریان دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می شود و از آنجاییکه با رنگ بندی های متنوع تولید می شوند، پاسخگوی نیاز افراد با سلیقه های متفاوت نیز  هستند.

برای آگاهی از قیمت پایه کابینت پلاستیکی اینجا کلیک کنید.

برای آگاهی از قیمت پایه کابینت فلزی و استیل می توانید اینجا کلیک کنید.

گروه صنعتی الکا همچنین تولیدکننده برخی لوازم جانبی دیگه از جمله جک نگهدارنده و کلیپس الکاست. جک نگهدارنده الکا مخصوص درب های کابینت با ویژگی بازشوندگی رو به پایین است. این جک تولیدشده از مواد پلیمری پلی آمید و تسمه و پایه فلزی کروم هستند که پس از تولید در کارخانه الکا با بسته بندی مخصوص ارائه می شوند. جک های الکا با قیمت مناسب و عمری طولانی، تجربه ی خوبی را برای مصرف کنندگان به جای گذاشته است.

کلیپس های الکا نیز که تولید شده از مواد پلیمری خاصی هستند، دارای قابلیت انعطاف خوبی می باشند. این ویژگی های کلیپس های الکا سبب شده است که براحتی به روی پلیت های جلویی کابینت نصب شوند و به دفعات زیاد مصرف کننده می تواند پلیت را به پایه های جلو نصب و جدا کند. کلیپس های الکا در انواع مختلف و رنگ بندی های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند.

نقش کلیدی پایه کابینت

 

سخن آخر

از آنجا که پایه های کابینت باید دارای استحکام بالا برای تحمل وزن کابینت و محتویات داخل آن را دارا باشند، بهتر از پایه کابینت با کیفیت مطلوب و مرغوب استفاده کنید. استفاده از پایه های کابینت مرغوب می تواند به افزایش عمر کابینت شما و سالم ماندن آن در گذر زمان کمک کند.